zondag 19 november 2017

Guus Meeuwis & The Monkey Sandwich Band

Extra concert!

zondag 11 juni 2017

Epica

Exclusieve zomershow!

vrijdag 13 oktober 2017

Forever Amy (UK) - (Featuring Amy's original band)

Originele bandleden, originele hits

zondag 23 april 2017

H2O (US)

NC Showcase | + The Real Danger + Ashes (BE) + Rites

vrijdag 27 oktober 2017

Brainpower and Re:Freshed Orchestra

15 jaar Brainpower

zaterdag 01 april 2017

Moss

Nieuw album 'Strike' + support: Echosonic

donderdag 21 september 2017

De Dijk

STOMENDE ROCK- & SOULMACHINE

vrijdag 12 mei 2017

A Night Out With A Singer-Songwriter

Met Anneke van Giersbergen, AAPNOOTMIES, Frank Rensen

woensdag 15 april 2015

Steun Ons

Doneren aan Bibelot betekent dat jij de popcultuur in de regio steunt!

Wie is wie

  Richard het Lam
David van Wijngaarden 
Directeur
David@bibelot.net
078-8903320
Hans van Dokkum
Programmeur
Hans@bibelot.net
aanwezig op maandag t/m donderdag
Ofra Beenen
Programmeur
Ofra@bibelot.net
aanwezig op maandag,
dinsdag en donderdag
Richard het Lam
Preproductie
Richard@bibelot.net
078-2040137
Aanwezig: maandag, dinsdag en
vrijdag
   
Lara Geense
Hoofd Brandstof
Lara@bibelot.net
078-8903328
aanwezig op maandag, dinsdag, donderdag
Louisa Steenbakker
Medewerker marketing
Louisa@bibelot.net
078-2040135
niet aanwezig op woensdag

Laura van der Vet
Medewerker communicatie
Laura@bibelot.net
078-2040136
aanwezig op maandag, dinsdag, woensdag

Ingeborg Heijboer
Administratie
Ingeborg@bibelot.net
078-6133482
Aanwezig: maandag,
dinsdag, donderdag en
vrijdag  

 

 

 

Elisjeba Wesenhagen
Facilitair medewerkster
Elisjeba@bibelot.net
078-2040134
aanwezig op maandag en woensdag

Femke Verbeek
Hoofd Horeca
Femke@bibelot.net
078-8903326