vrijdag 10 november 2017

Jeangu Macrooy

Persoonlijke nummers met een bijzonder stembereik

zaterdag 03 februari 2018

Clan Of Xymox

Vintage synths, galmende gitaren en donkere romantiek

zondag 19 november 2017

Guus Meeuwis & The Monkey Sandwich Band

Extra concert!

vrijdag 27 oktober 2017

Brainpower and Re:Freshed Orchestra

15 jaar Brainpower

woensdag 15 april 2015

Steun Ons

Doneren aan Bibelot betekent dat jij de popcultuur in de regio steunt!

Wie is wie

 
David van Wijngaarden 
Directeur
David@bibelot.net
078-8903320
Hans van Dokkum
Programmeur
Hans@bibelot.net
078-8903321
Ofra Beenen
Programmeur
Ofra@bibelot.net
078-2040131

Mario van Aalst
Preproductie
Mario@bibelot.net
078-2040133

   
Lara Geense
Brandstof en projecten
Lara@bibelot.net
078-8903328
Louisa Steenbakker
Marketing
Louisa@bibelot.net
078-2040135

Roufaida Aboutaleb
Marketing
Roufaida@bibelot.net
078-8903325

Femke Verbeek
Hoofd Horeca
Femke@bibelot.net
078-8903326

 

 

 

Elisjeba Wesenhagen
Facilitair horeca
Elisjeba@bibelot.net
078-2040134

Ingeborg Heijboer
Administratie
Ingeborg@bibelot.net
078-6133482