zondag 11 juni 2017

Epica

Exclusieve zomershow!

vrijdag 13 oktober 2017

Forever Amy (UK) - (Featuring Amy's original band)

Orginele bandleden, originele hits

zaterdag 18 maart 2017

Bettie Serveert

Viert zijn 25e jubileum met de nieuwe plaat 'Damaged Good'

zaterdag 25 februari 2017

Northcote

No Turning Back, Cruel Hand (US), Brutality Will Prevail (UK) + many more

vrijdag 27 oktober 2017

Brainpower and Re:Freshed Orchestra

15 jaar Brainpower

zaterdag 01 april 2017

Moss

Nieuw album 'Strike' + support: Echosonic

vrijdag 12 mei 2017

A Night Out With A Singer-Songwriter

Met Janne Schra, AAPNOOTMIES, Frank Rensen

donderdag 23 maart 2017

Di-Rect

Nieuwe EP, nieuwe tour!

Uitverkocht
woensdag 15 april 2015

Steun Ons

Doneren aan Bibelot betekent dat jij de popcultuur in de regio steunt!

Wie is wie

  Richard het Lam
David van Wijngaarden 
Directeur
David@bibelot.net
078-8903320
Aanwezig: maandag
t/m vrijdag
Hans van Dokkum
Programmeur
Hans@bibelot.net
078-8903321
Aanwezig: maandag t/m donderdag
Ofra Beenen
Programmeur
Ofra@bibelot.net
078-2040131
Aanwezig: maandag,
dinsdag en donderdag
Richard het Lam
Preproductie
Richard@bibelot.net
078-2040137
Aanwezig: maandag, dinsdag en
vrijdag
   
Lara Geense
Vrijwilligerscoördinator
Lara@bibelot.net
078-8903328
Aanwezig: maandag, dinsdag en donderdag
Louisa Steenbakker
Medewerker marketing
Louisa@bibelot.net
078-2040135
Aanwezig: maandag, woensdag t/m vrijdag

Laura van der Vet
Medewerker communicatie
Laura@bibelot.net
078-2040136
Aanwezig: maandag t/m
woensdag

Ingeborg Heijboer
Administratie
Ingeborg@bibelot.net
078-6133482
Aanwezig: maandag,
dinsdag, donderdag en
vrijdag  

 

 

 

Elisjeba Wesenhagen
Facilitair medewerkster
Elisjeba@bibelot.net
078-2040134
Aanwezig: maandag en
woensdag