zondag 19 november 2017

Guus Meeuwis & The Monkey Sandwich Band

Extra concert!

vrijdag 13 oktober 2017

Forever Amy (UK) - (Featuring Amy's original band)

Originele bandleden, originele hits

vrijdag 27 oktober 2017

Brainpower and Re:Freshed Orchestra

15 jaar Brainpower

donderdag 21 september 2017

De Dijk

STOMENDE ROCK- & SOULMACHINE

woensdag 15 april 2015

Steun Ons

Doneren aan Bibelot betekent dat jij de popcultuur in de regio steunt!

Wie is wie

  Richard het Lam
David van Wijngaarden 
Directeur
David@bibelot.net
078-8903320
Hans van Dokkum
Programmeur
Hans@bibelot.net
aanwezig op maandag t/m donderdag
Ofra Beenen
Programmeur
Ofra@bibelot.net
aanwezig op maandag,
dinsdag en donderdag
Richard het Lam
Preproductie
Richard@bibelot.net
078-2040137
aanwezig: maandag, dinsdag en
vrijdag
   
Lara Geense
Hoofd Brandstof
Lara@bibelot.net
078-8903328
aanwezig op maandag, dinsdag, donderdag
Louisa Steenbakker
Medewerker marketing
Louisa@bibelot.net
078-2040135
niet aanwezig op woensdag

Femke Verbeek
Hoofd Horeca
Femke@bibelot.net
078-8903326

Ingeborg Heijboer
Administratie
Ingeborg@bibelot.net
078-6133482
aanwezig: maandag,
dinsdag, donderdag en
vrijdag  

 

 

 

Elisjeba Wesenhagen
Facilitair medewerkster
Elisjeba@bibelot.net
078-2040134
aanwezig op maandag en woensdag